Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TL-SM321B

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów

Moduł TL-SM321B TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna
  • TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Wbudowany zasilacz +3,3V
  • Współpraca z modułem TL-SM321A
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Możliwość instalacji w urządzeniach: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 i innych ekwiwalentnych
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali TX: 1310nm / RX: 1550nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca